Ihrisko Thurzova Bytča

Ako sme Vás už informovali v ešte v decembri minulého roka odsúhlasili poslanci finančné prostredky na komplexnú revitalizáciu detského ihriska na Thurzovej ulici. Na našej facebookovej stránke sme spustili hlasovanie o výber varianty detského ihriska. Jednoznačne zvíťazila varianta "drevo". Po výberovom konaní a dlhšej dodacej dobe prvkov je ihrisko dokončené a môže slúžiť našim najmenším. Zostáva veriť, že odolá vandalom. Páči sa Vám?


Život v meste    534    Čítať

Komunalne volby Bytca 2018

Tento rok opäť svojimi hlasmi rozhodneme, kto povedie naše mesto ako primátor a ktorí poslanci zasadnú do poslaneckých lavíc. Oproti voľbám v roku 2014 je zoznam kandidátov "chudobnejší“ o 22 záujemcov o poslanecký post a primátora si budeme môcť zvoliť z troch kandidátov. Zoznam kandidátov prinášame v článku.


O čom sa hovorí    1239    Čítať

Reklama

www.bytcan.sk - Historia futbaluPresný pôvod tohto najobľúbenejšieho športu nie je známy, ale jej vznik v modernej podobe ako ho poznáme dnes sa datuje do 19. storočia a za jeho kolísku je označovaná Veľká Británia. Futbal patrí medzi najobľúbenejšie a najmasovejšie kolektívne hry na celom svete.

Moje rodisko - BytčianskoMôj život je spojený s krásnym prostredím Slovenska na území Považia a Súľova a najmä Kysúc, tých severných častí a vynára sa mi ako film, ktorý dotváram a premietam si po dlhých večeroch vo svojich spomienkach - prežitý doterajší život a najmä v oživených spomienkach mojich blízkych. Snáď je to aj potreba, otvorene pohovoriť si, kde sa stratili ľudia, budovy, história ľudu - bytčianskej kotliny.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.