Recyklacia v Bytči

Triedenie a recyklácia odpadu by dnes mala byť neodmysliteľnou súčasťou života v domácnosti. Je to však tak? Triedite doma odpad? Alebo patríte medzi tú skupinu, ktorá si myslí, že triedený odpad aj tak skončí na jednej skládke? Je to omyl, triedenie a následná recyklácia je dnes jedna z mála vecí, ktorou môžeme pomôcť pri ochrane nášho životného prostredia. Recyklovanie je dnes “in” a preto má väčšina z nás doma pekné farebné nádoby na separovanie odpadu. Niekto separuje len sklo, noviny a PET fľaše a niekto rozoberie aj obálku z výplatnej pásky, aby plastové okienko zrecykloval osobitne.


Životný štýl    164    Čítať

mz 2018 11 26

Staronový primátor Ing. Miroslav Minárčik a novozvolení poslanci v pondelok 26.11.2018 na prvom slávnostnom zasadaní Mestského zastupiteľstva v Bytči zložili svoje sľuby. Schvaľovali svojich zástupcov do poradných orgánov Mestského zastupiteľstva v Bytči, či volili zástupcov do rady škôl. Na programe však mali aj prvé pracovné body. Viac prinášame v článku.


Život v meste    701    Čítať

Reklama

www.bytcan.sk - Historia futbaluPresný pôvod tohto najobľúbenejšieho športu nie je známy, ale jej vznik v modernej podobe ako ho poznáme dnes sa datuje do 19. storočia a za jeho kolísku je označovaná Veľká Británia. Futbal patrí medzi najobľúbenejšie a najmasovejšie kolektívne hry na celom svete.

Moje rodisko - BytčianskoMôj život je spojený s krásnym prostredím Slovenska na území Považia a Súľova a najmä Kysúc, tých severných častí a vynára sa mi ako film, ktorý dotváram a premietam si po dlhých večeroch vo svojich spomienkach - prežitý doterajší život a najmä v oživených spomienkach mojich blízkych. Snáď je to aj potreba, otvorene pohovoriť si, kde sa stratili ľudia, budovy, história ľudu - bytčianskej kotliny.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.