Udalosti v týždni od 05.11.2012 do 11.11.2012

Bytcan.sk- Mestská polícia informuje

V uplynulom týždni zaznamenala Mestská polícia Bytča viacero zaujímavých udalostí. Opakovane bolo zistené rušenienočného kľudu. Keďže priestupca mal podobné problémy aj v minulosti, bola mu udelená bloková pokuta v hornej hranici sadzby.

S prichádzajúcou zimou sa objavujú problémy s bezdomovcami, ktorí sa pred nepriaznivým počasím snažia ukrývať vo vchodoch panelákov, kde znepríjemňujú život obyvateľom bytoviek. Takéto prípady mestská polícia rieši vykázaním bezdomovcov z priestorov.

bezdomovec

Ďalším problémom s ktorým sa príslušníci mestskej polície často stretávajú sú osoby, ktoré fetujú na verejných priestranstvách. Ide väčšinou o osoby bez domova a bez prostriedkov.

osoba pod vplyvom omamných látok

Počas hliadkovania na území mesta spozorovala hliadka mestskej polície labuť, ktorá sa pohybovala po moste cez rieku Váh, kde ju ohrozovali prechádzajúce vozidlá. Hliadka mestskej polície labuť z mosta odohnala ku korytu Váhu.

labuť na cestelabuť

Zdroj: www.bytca.sk

{jcomments on}

Prečítané: 320
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA