Udalosti v týždni od 19.11.2012 do 25.11.2012

Bytcan.sk- Mestská polícia informuje

Počas kontrolnej činnosti mesta Bytča boli hliadkou mestskej polície spozorovaní bezdomovci, ktorí sa nachádzali pod lipami na Námestí SR a popíjali tam víno. Boli hliadkou mestskej polície upozornení, aby sa z uvedeného miesta odobrali preč.

Jeden začal pred hliadkou rozhadzovať fľaše vína preto bol z dôvodu spáchania priestupku predvedený na útvar mestskej polície.

MP informuje

V telefonickom ozname, ktorý obdržala operátorka mestskej polície od občanky hliadke uviedla, že po obci Pšurnovice behá veľký čierny pes. Oznam bol preverený, pes bol odchytený a umiestnený v koterci. Následne nato bol pes vyhlásený tak, ako v meste Bytča, tak i v Pšurnoviciach. Po niekoľkých dňoch si nakoniec prišiel po svojho psa jeho majiteľ.

 MP informuje

Preventisti Mestskej polície Bytča dňa 22.11.2012 v Pšurnoviciach odprezentovali malým škôlkarom v materskej škole prednášku pod názvom Dopravná výchova. Deti boli oboznámené s tým, ako sa majú správať na cestách keď sa bicyklujú, čo si mohli na označenom chodníku s detskými semaformi i vyskúšať. Deti boli oboznámené s výzbrojou mestských policajtov a na záver im boli odovzdané i detské reflexné prvky.

MP informuje

MP informujeZdroj: www.bytca.sk

{jcomments on}

Prečítané: 249
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA