Udalosti v týždni od 26.11.2012 do 02.12.2012

Bytcan.sk- Mestská polícia informujeV telefonickom ozname, ktorý hliadka mestskej polície obdržala, oznamovateľka uviedla, že odchytila bieleho psalabradora v obci Pšurnovice. Oznam bol preverený a podľa evidenčnej známky bolo ihneď zistené komu pes patrí. Následne na to, bol vyrozumený majiteľ psa, ktorý si psa prevzal.

Hliadka mestskej polície vykonala dňa 30.11.2012 kontrolu na požívanie alkoholických nápojov mladistvými a maloletými osobami. Počas akcie nebol zaznamenaný žiadny priestupok.

MP informuje

Počas kontrolnej činnosti mesta Bytča bol na ulici Hlinkovej v Bytči hliadkou mestskej polície zistený nedostatok. V parku vedľa chodníka našli príslušníci mestskej polície poškodené svetlo. Skutočnosť bola nahlásená do Technických služieb mesta Bytča.

MP informuje

Dňa 29.11.2012 bol hliadkou mestskej polície zadržaný muž, ktorý opakovane kradol v obchodoch na území mesta Bytča. Keďže v tomto prípade bolo podozrenie zo spáchania trestného činu, bola vec zdokumentovaná a odstúpená OO PZ k ďalšej realizácií.

MP informuje


Zdroj: www.bytca.sk

{jcomments on}

Prečítané: 210
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA