Udalosti v týždni od 10.12.2012 do 16.12.2012

Bytcan.sk- Mestská polícia informujeV ozname, ktorý hliadka mestskej polície obdržala oznamovateľ uviedol, že mu pred jeho rodinným domom parkuje motorové vozidlo, ktoré mu bráni vjazdu do dvora. Oznam bol preverený, na mieste bolo zistené, že auto nebránilo vjazdu do dvora, ani garáže. Skutok nebol zaznamenaný ako priestupok.

motorové vozidlo

S prichádzajúcou zimou a mrazmi mestská polícia častejšie kontroluje bezdomovcov bývajúcich v lesíku pri čističke odpadových vôd. 

ľudia bez domova

Dňa 15.12.2012 v neskorších večerných hodinách príslušníci Mestskej polície Bytča obdržali oznam od čašníčky z miestneho pohostinstva, že nejaká osoba poprevracala na terase pred pohostinstvom všetky stoly a lavice. Po príchode na miesto bol podozrivý predvedený na útvar mestskej polície z dôvodu zistenia totožnosti a podania vysvetlenia. 

poprevracané stoly

Uplynulý týždeň sa na Námestí SR konali vianočné trhy spojené s domácou zabíjačkou. Mestská polícia zabezpečovala dohľad nad dodržiavaním verejného poriadku a môžeme s potešením skonštatovať, že počas konania akcie  nebol zaznamenaný žiadny priestupok proti verejnému poriadku.

vianočné trhyZdroj: www.bytca.sk

{jcomments on}

Prečítané: 203
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA