Udalosti v týždni od 31.12.2012 do 06.01.2013

Bytcan.sk- Mestská polícia informujeAko každý rok mestská polícia zabezpečovala verejný poriadok a pokojný priebeh osláv nového roka. Počas konania silvestrovského ohňostroja a konania osláv nebolo zaznamenané vážnejšie narušenie verejného poriadku.


ohňostroj

Dňa 1.1.2013 príslušníci Mestskej polície Bytča obdržali telefonický oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol, že po ul. Janka Kráľa voľne behá pes. Po preverení oznamu bol pes stredného vzrastu, bielo-hnedej farby odchytený a následne odovzdaný majiteľovi .

odchytený pes

Dňa 2.1.2013 boli pri kontrole areálu základnej školy na ul. Mieru  mestskou políciou zistené otvorené vchodové dverena budove školy pri telocvični. Na základe toho hliadka mestskej polície vyrozumela riaditeľa základnej školy na ulici Mierovej, s ktorým bola budova skontrolovaná a uzamknutá.

otvorené dvere

Hliadka Mestskej polície Bytča počas kontrolnej činnosti mesta zistila, že pri penzióne Jesienka je poškodenézábradlie. Následne na to príslušníci mestskej polície vyrozumeli TSMB, ktoré zábradlie opravili.

poškodené zábradlie


Zdroj: www.bytca.sk

Prečítané: 221
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA