10388645 371050449749355 7871727384099678581 nDokonalá svadba je taká, ktorá u mladomanželov, aj u ich rodinných príslušníkov, vyvolá pocit šťastia vždy, keď si na ňu spomenú. Je úžasné, ak je každý moment svadobného dňa čarovný a zanechá pozitívny dojem. Preto je veľmi dôležité, podrobne naplánovať celý svadobný deň i jeho prípravu. Restaurant Gallery&aprtments v Bytči ponúkla v sobotu dňa 21.2.2015 vo svojich priestoroch svadobné pele-mele.

A tak sa priestory reštaurácie premenili na svadobný veľtrh, ktorý návšteníkom ponúkol nápady a inšpirácie pre dokonalú organizáciu svadby. Už od rána pútali pozornosť bytčanov slávnosne vyzdobené svadobné autá, pristavené pred vchodom do reštaurácie. Na svadobnom veľtrhu, ktorý sa v Bytči konal po prvý krát, sa zúčastnili vystavovatelia, ktorí sa starajú o dokonalý svadobný look nevesty i ženícha a tiež fotografi, kameramani, someliéri, zlatníci,kvetinári, kaderníci, vizážisti.

Svadobny veltrh Bytca

 

Kuchári Restaurant Gallery&apartments pripravili zaujímavé, svadobné, degustačné menu a návštevíci veľtrhu si prezreli aj krásny svadobný apartmán, na prvom poschodí, ktorý Restaurant Gallery&apartments poskytuje mladomanželom, v prípade organizácie svadby v jej priestoroch, po celý svadobný deň i noc zdarma. Svadobní hostia majú k dispozícii ubytovanie v ďalších apartmánoch.

11016096 371050989749301 971427138883495070 nOzdobou dňa bola speváčka i konferenciérka Dáša Mamba. Príjemnú atmosféru v reštaurácii umocnili očarujúce modelky, ktoré predviedli nádherné, elegantné, svadobné i večerné šaty zo salónov …… Veľký úspech svojim tancom i spevom zožal folklórny súbor Jedľovina s ukážkou polnočného čepčenia nevesty. Návšetevníkov veľtrhu potešilo aj záverečné žrebovanie vecných cien, ktoré venovali vystavovatelia.

Naše mesto má najkrajší svadobný pálác na Slovensku – Sobášny palác, ktorý dal postaviť uhorský palatín Juraj Thurzo „z otcovskej lásky pre svadobnú slávnosť svojich milých dcér roku 1601,” takže Bytča a svadby, to jednoducho k sebe patrí. 

 

Prečítané: 229
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA