selmekova 00

Vanesa Šelmeková zvíťazila na Majstrovstvách SR mladšieho žiactva a nádejí 2019 v krasokorčuľovaní a opäť sa stala majsterkou Slovenskej republiky. K majstrovskému titulu pridala víťazstvo v Slovenskom pohári pre rok 2018/19 a potvrdzuje tak svoju dominanciu v mládežníckom krasokorčuľovaní.

Vanesa pod vedením hlavnej trénerky Bibiany Srbeckej, trénerok Gabriely Sokolovej a Janky Ružbarskej sa tak už po tretí krát vo svojej kariére teší z titulu Majster SR. Svoju tohtoročnú dominanciu opäť potvrdila aj výhrou v Slovenskom pohári. Svoju suverenitu počas roka potvrdila šiestimi výhrami a dvoma druhými miestami v kategórii 11-12 ročných. Napriek obrovskej konkurencii Vanesa potvrdzuje, že je veľkým talentom a nádejou slovenského krasokorčuľovania.

Srdečne gratulujeme!

selmekova 01

selmekova 02

selmekova 03

Prečítané: 355
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA