dielnicky2019

Milí rodičia, starí rodičia, milé deti (aj tie úplne malé), ZŠ Ul. mieru v Bytči vás srdečne pozýva viacgeneračnú aktivitu DIELNIČKY, kde sa spolu naučíme vytvárať praktické a užitočné vecičky.

 Na čo sa môžete tešiť?

  • REMEselné dielne: výroba vlastnej kozmetiky (mydlá, šumivky, soľ do kúpeľa), šitie eko-tašiek, voskovanie obrúskov, tkanie, zdobenie perníkov …
  • RECY-dielničky: výroba svietnikov, kŕmidiel, zápichov do kvetináčov, šperkov, podložiek, pozdravov… z odpadového materiálu
  • prednášky: zero waste filozofia, včelár, zdravá výživa, GREEN LIFE
  • ochutnávka: bylinkových čajov, ovocných štiav, domácich džemov, zdravých nátierok…
  • poznávanie: súťaže a hry pre malé deti, bylinkové pexesá (hmatové, čuchové, zrakové), spoločenské hry, ktoré vyrobili naši žiaci, prehliadka školskej záhrady s odborným výkladom..

Zdroj: www.zsmieru.sk

Prečítané: 254
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA