súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie PRACHY! Podmienky súťaže nájdete v článku.

 Vyhraj vstupenky

Každý mesiac, uverejňujeme na našich stránkach program Mestského divadla v Žiline. S uverejnením programu zároveň vyhlasujeme súťaž o 2ks vstupeniek na jedno divadelné predstavenie. Podmienky súťaže sú jednoduché – stačí na našom Facebookovom profile zdieľať súťažný príspevok. Ak nemáte facebook – kontaktujte nás mailom na redakcia@bytcan.sk.

Súťažná otázka

V mesiaci máj súťažíme o 2ks vstupeniek na predstavenie PRACHY!. To sa uskutoční  14/06/2019 o 19:00 hod.

Ako vyhrať?  Zdieľajte príspevok na našom facebookovom profile a zapojte sa tak do súťaže. Uzávierka súťaže je 11/06/2019 (v pondelok), kedy vyhlásime výhercu mesiaca jún.

 

Program Mestského divadla v Žiline – JÚN 2019

Program Mestského divadla v Žilina - JÚN 2019
Program Mestského divadla v Žilina - JÚN 2019

 

Prečítané: 184
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA