Žilinská župa hľadá  inovátorov !

Základnou myšlienkou inovačného ocenenia je podporiť inovačné aktivity v našom kraji, verejne oceniť inovatívnych lídrov v regióne a stimulovať ich tak k ďalším inovatívnym riešeniam a postupom.

V rámci 13. ročníka inovačného ocenenia, Žilinský samosprávny kraj opäť ocení úspešné inovatívne malé a stredné podniky a inovatívnych aktérov regionálneho rozvoja zo Žilinského kraja.

Inovačné ocenenie bude aj v tomto ročníku udeľované v dvoch kategóriách:
1. kategória „Malé a stredné podniky“,
2. kategória „Regionálny rozvoj“.

Možnosť účasti je teritoriálne ohraničená na územie Žilinského kraja.

Prihlášky je potrebné zaslať najneskôr do 15. decembra 2019.

Víťazi v oboch kategóriách, ktorí budú vyhlásení na podujatí Inovačný rozvoj regiónov 2020, získajú ocenenie vo forme plakety a finančnú odmenu.
Viac informácií o podmienkach účasti a možnosti prihlásenia sa nájdete v priložených materiáloch Podmienky účasti na inovačnom ocenení pre obe vyhlásené kategórie.

Viac informácií nájdete na stránke Žilinskej župy – TU.

“Zapojte sa aj Vy do procesu realizácie tohto ocenenia, a to aj prostredníctvom jeho propagácie – v prípade, že máte vedomosť o inovačnom projekte / prístupe, ktorý bol v kraji realizovaný v predchádzajúcom alebo tomto roku, poprosím Vás o sprostredkovanie informácie o ocenení relevantným osobám, prípadne o zaslanie Vášho typu na e- mailovú adresu lenkamravcovavanickova@zilinskazupa.sk.” – uviedol na oficiálnej stránke mesta primátor a poslanec ŽSK M. Minárčik.

Prečítané: 296
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA