Mesto Bytča nakoniec otvorí brány svojho kúpaliska. Na jeho spustenie je všetko pripravené, poslanci mestského zastupiteľstva schválili príspevok na jeho prevádzku a údržbu.  V týchto dňoch prebiehajú  posledné nutné opravy.

Otvorenie kúpaliska značne komplikovala situácia okolo pandémie ochorenia COVID-19.  Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky boli natoľko prísne, že mesto zvažovalo neotvorenie kúpaliska. Nakoniec sa však opatrenia zmiernili a kúpalisko sa otvorí. 

Ako upozorňuje aj facebooková stránka kúpaliska  k otvoreniu už je potrebný len súhlas a vyjadrenie hygieny. Viac informácií nájdete na fb profile kúpaliska Bytča.

Prečítané: 1098
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA