Máte doma starý nábytok, matrace, koberce či iné nepotrebné veci z domácnosti? Mesto Bytča prostredníctvom technických služieb  opäť bezodplatne  pristaví vo vybraných lokalitách veľkokapacitné kontajnery, aby obyvatelia mali možnosť zbaviť sa stýchto vecí.

Aj touto cestou chce mesto každoročne predchádza zbytočnému znečisťovaniu okolia kontajnerových stojísk. Od 05. októbra v rámci jesenného upratovania technické služby postupne umiestnia na vybraných miestach veľkokapacitné kontajnery. Presné termíny umiestnenia kontajnerov budú vždy deň vopred upresnené mestským rozhlasom.
Kontajnery budú umiestňované v čase od 9:00-14:00 a odvážané ďalší pracovný deň.

Odpad by mal byt pred uložením do kontajnera upravený na čo najmenšiu možnú veľkosť, aby sa šetrilo miestom. Do kontajnerov nepatrí stavebný odpad, elektrospotrebiče alebo nebezpečný odpad. Rovnako platí aj prísny zákaz sypania BIO-ODPADu do kontajnerov. Ak sa potrebujete zbaviť elektroodpadu, umiestnite ho vedľa veľkokapacitného kontajnera, následne bude odvezený a likvidovaný.

Predbežné termíny pristavenia veľkokapacitných kontajnerov

Prečítané: 2427
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA