Reklama


Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catslug in /home/html/bytcan.sk/public_html/plugins/content/socialbuttons/socialbuttons.php on line 63

komunalne-volby-2014V dnešných komunálnych voľbách sa podarilo obhájiť kreslo primátora mesta Miroslavovi Minárčikovi. Svoj hlas mu odovzdalo 2588 voličov, čo je o 1021 hlasov viac ako v komunálnych voľbách 2010.  Druhý Július Kozák získal 1023 hlasov, na treťom mieste so ziskom 488 hlasov skončil Juraj Putirka. Za ním so ziskom 118 hlasov skončil Branislav Beňák a 92 voličov chcelo vidieť na primátorskej stoličke Mariána Severína.

komunalne-volby-2014V článku prinášame odpovede štyroch kandiátov na primátora Mesta Bytča, ktorý odpovedali na otázky čitateľov www.bytcan.sk. Za primátora mesta kandidujú štryria nominanti politických strán a jeden nezávislý kandidát. Jedného kandidáta volia voliči vo všetkých volebných obvodoch. Komunálne voľby sa uskutočnia už túto sobotu 15. novembra 2014. Súčasný primátor Miroslav Minárčík z dôvodu vysokého časového zaneprázdenia nestihol na vaše otázky odpovedať. 

Komunálne voľby 2014 BytčaDo komunálnych volieb 15. novemba 2014 zaregistrovala Mestská volebná komisia piatich kandidátov na primátora mesta a 62 kandidátov na poslancov do Mestkého zastupiteľstva. Za primátora mesta kandidujú štryria nominanti politických strán a jeden nezávislý kandidát. Za poslancov kandiduje 37 poslancov ako nominanti politických strán, ostatní ako nezávislí kandidáti. Až desať kandidátov nominuje za SNS, šiestich nominoval SMER-SD, piatich KDH A SIEŤ. Troch nominantoc má strana TIP a dvoch SDKÚ-DS. Svojich kandidátov má PaS, NaS-NS, KSS, NOVA, SĽS, SDS.

Bytčan.sk - Voľby NRSR 2012V sobotu 10.3.2012 sa uskutočnili na Slovensku predčasné parlamentné voľby. O 7.00 hod. ráno sa otvorili volebné miestnosti a občania mali možnosť vybrať si z možnosti kam bude ďalej smerovať naša krajina. Náš okres si privlastnil prvenstvo čo do počtu voličov - v okrese Bytča prišlo k volebným urnám 66.76% voličov.

 BYtčan.sk - Komunálne voľby a kandidáti na primátora mestaPrinášame Vám  prehľad kandidátov na post primátora v komunálnych voľbách 2010. Prezrite si volebné letáky a predvolebné programy jednotlivých kandidátov.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.