fbpx

Reklama

KV 2014Som poctený Vašou dôverou a ďakujem za podporu a priazeň v komunálnych voľbách. Plne si uvedomujem svoj záväzok voči vám - svojim voličom a som odhodlaný vašu dôveru nesklamať. Kandidát č. 51 Branislav Šušolík - váš poslanec.

komunalne-volby-2014V dnešných komunálnych voľbách sa podarilo obhájiť kreslo primátora mesta Miroslavovi Minárčikovi. Svoj hlas mu odovzdalo 2588 voličov, čo je o 1021 hlasov viac ako v komunálnych voľbách 2010.  Druhý Július Kozák získal 1023 hlasov, na treťom mieste so ziskom 488 hlasov skončil Juraj Putirka. Za ním so ziskom 118 hlasov skončil Branislav Beňák a 92 voličov chcelo vidieť na primátorskej stoličke Mariána Severína.

Kandidát na poslanca MZ v Bytči - Branislav ŠušolíkOpäť sú tu komunálne voľby a s nimi možnosť rozhodnúť! Je pre nás dôležité vybrať si to, čo je pre nás najlepšie.Výber lekára, škôlka či škola pre naše dieťa, zamestnanie, vyberáme si ktorú reštauráciu, či holičstvo navštívime, kde nakúpime. Tieto rozhodnutia ovplyvňujú a odrážajú kvalitu nášho života a životnú úroveň. Denno denne, rok za rokom. Tieto rozhodnutia robíme sami,meníme svoje názory,voľby a nesieme za ne zodpovednosť. Ale ako sa dá zmeniť alebo ovplyvniť to, koľko budeme platiť za odpad? Kedy sa dokončia rekonštrukcie chodníkov a ciest? Z čoho sú vlastne platené a ako funguje mesto ako inštitúcia?

komunalne-volby-2014V článku prinášame odpovede štyroch kandiátov na primátora Mesta Bytča, ktorý odpovedali na otázky čitateľov www.bytcan.sk. Za primátora mesta kandidujú štryria nominanti politických strán a jeden nezávislý kandidát. Jedného kandidáta volia voliči vo všetkých volebných obvodoch. Komunálne voľby sa uskutočnia už túto sobotu 15. novembra 2014. Súčasný primátor Miroslav Minárčík z dôvodu vysokého časového zaneprázdenia nestihol na vaše otázky odpovedať. 

Komunálne voľby 2014 BytčaDo komunálnych volieb 15. novemba 2014 zaregistrovala Mestská volebná komisia piatich kandidátov na primátora mesta a 62 kandidátov na poslancov do Mestkého zastupiteľstva. Za primátora mesta kandidujú štryria nominanti politických strán a jeden nezávislý kandidát. Za poslancov kandiduje 37 poslancov ako nominanti politických strán, ostatní ako nezávislí kandidáti. Až desať kandidátov nominuje za SNS, šiestich nominoval SMER-SD, piatich KDH A SIEŤ. Troch nominantoc má strana TIP a dvoch SDKÚ-DS. Svojich kandidátov má PaS, NaS-NS, KSS, NOVA, SĽS, SDS.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.