fbpx

Reklama

bytcan logo kv2018

V sobotu sme si v komunálnych voľbách zvolili nových poslancov a staronového primátora. Do poslaneckých lavíc zasadne deväť "ostrieľaných" poslancov a osem nováčikov. V článku Vám prinášame zoznam poslancov aj s počtom hlasov.

Branislav Šušolík

Dnes sa Vám v článku prihováram ako šéfredaktor tohto internetového magazínu. Ako Váš poslanec a kandidát na poslanca v komunálnych voľbách 2018. Rovnako, ako v roku 2014, kedy som sa vďaka Vašim hlasom stal poslancom Mestského zastupiteľstva v Bytči. Mohol som začať plniť svoje poslanecké povinnosti tak, ako poslanec má. Ako predsedovi a členovi podnikateľskej komisie mi prešli rukami mnohé Vaše žiadosti; verím, že s mojou prácou ste boli spokojní.

Komunalne volby Bytca 2018

Traja kandidáti na primátora Mesta Bytča  zverejnili na svojich socálnych sieťach svoje programy s ktorými chcú osloviť svojich voličov. V článku prinášame informácie o jednotlivých kandidátoch a ich volebné programy. Na konci článku je ankreta, v ktorej sa môžete zapojiť do predvolebného prieskumu.

Komunalne volby Bytca 2018

Tento rok opäť svojimi hlasmi rozhodneme, kto povedie naše mesto ako primátor a ktorí poslanci zasadnú do poslaneckých lavíc. Oproti voľbám v roku 2014 je zoznam kandidátov "chudobnejší“ o 22 záujemcov o poslanecký post a primátora si budeme môcť zvoliť z troch kandidátov. Zoznam kandidátov prinášame v článku.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.