fbpx

Reklama

súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie PRACHY! Podmienky súťaže nájdete v článku.

súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie ZLOČIN A TREST. Podmienky súťaže nájdete v článku.

Sutaz o listky do divadla

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie VZKRIESENIE. Podmienky súťaže nájdete v článku.

BOD uvádza KUBO

BOD - Bytčianske ochotnícke divadlo - Vás srdečne pozýva na premiéru komédie Jozefa Hollého - Kubo 16.6.2018 o 19:00 v kultúrnom dome v Bytči.

SÚŤAŽ UKONČENÁ 


Výherca bol vylosovaný a stala sa ním: Kristína Rigerová - srdečne blahoželáme! Vstupenky si môžete vyzdvihnúť pri vstupe do Domu kultúry od 18.30 hod.


 

Bytcan.sk a Radničná Reštaurácia & Koktail Cafe Bar v Bytči vyhlasujú súťaž o dve vstupenky na pohybovú komédiu jedného herca z podivného sveta reštaurácií a čašníkov - Chutilo Vám páni?

Divadelné predstavenie - Chutilo vam, pani?

Tá vznikla v spolupráci s režisérom a hercom Arnoštom Goldflamom. Herec zahrá viac ako 20 rôznych charakterov a počíta s aktívnou predstavivosťou diváka. Hra získala Cenu Stana Radiča za Objav roka na európskom festivale Kremnické gagy 2012.

Divadelné predstavenie sa uskutoční 7.6.2014 o 20:00 hod. v Kultúrnom dome v Bytči.

Ukážka predstaveniaVyhrajte vstupenky !!

Odpovedajte na jednoduchú otázku:

"Na ktorom festivale vyhrala divadelná hra Chutilo vám, páni? cenu Stana Radiča za Objav roka?"

 

Predstavenie Imre a Gejza V pondelok 7. apríla 2014 v Dome kultúry v Bytči odohrajú predstavenie herci René Štúr a Svätopluk Malachovský. Obľúbených zabávačov pozná široká verejnosť aj ako Imreho a Gejzu zo seriálu Panelák. Ich predstavenie OOOPS!WORKSHOP je okorenené skvelou pôvodnou hudbou z dielne výborných hudobníkov a efektne dotvorené scénou dvoch mladých scénografov novej generácie. Cieľom predstavenia je nechať odchádzať z divadla ľudí oddýchnutých, pobavených, nemá tendenciu byť mravno-poučné. Réžiu podujatia má pod palcom René Štúr, ktorý nám o predstavení čo-to prezradil v našom rozhovore.

Bytčan.sk - Dramaťáci - KvapôčkaMáte aj Vy chuť sa nechať očariť rozprávkou? Nechajte sa uniesť do sveta fantázie a rozprávok. Spolu s Dramaťákmi si nájdite čas spomaliť v tomto predvianočnom zhone a nájdite si chvíľku na divadlo.

 

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.