Reklama

súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie PRACHY! Podmienky súťaže nájdete v článku.

súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie ZLOČIN A TREST. Podmienky súťaže nájdete v článku.

Sutaz o listky do divadla

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie VZKRIESENIE. Podmienky súťaže nájdete v článku.

BOD uvádza KUBO

BOD - Bytčianske ochotnícke divadlo - Vás srdečne pozýva na premiéru komédie Jozefa Hollého - Kubo 16.6.2018 o 19:00 v kultúrnom dome v Bytči.

Predstavenie Imre a Gejza V pondelok 7. apríla 2014 v Dome kultúry v Bytči odohrajú predstavenie herci René Štúr a Svätopluk Malachovský. Obľúbených zabávačov pozná široká verejnosť aj ako Imreho a Gejzu zo seriálu Panelák. Ich predstavenie OOOPS!WORKSHOP je okorenené skvelou pôvodnou hudbou z dielne výborných hudobníkov a efektne dotvorené scénou dvoch mladých scénografov novej generácie. Cieľom predstavenia je nechať odchádzať z divadla ľudí oddýchnutých, pobavených, nemá tendenciu byť mravno-poučné. Réžiu podujatia má pod palcom René Štúr, ktorý nám o predstavení čo-to prezradil v našom rozhovore.

Bytčan.sk - Dramaťáci - KvapôčkaMáte aj Vy chuť sa nechať očariť rozprávkou? Nechajte sa uniesť do sveta fantázie a rozprávok. Spolu s Dramaťákmi si nájdite čas spomaliť v tomto predvianočnom zhone a nájdite si chvíľku na divadlo.

 

 

www.bytcan.sk - Improvizák - oktober 2010


Dramaťáci zo ZUŠ v Bytči v spolupráci s regionálnym osvetovým strediskom v Žiline Vás vyzývajú !!

 

 

Myslíš si, že je v tebe niečo, čo by mali vedieť všetci ???

 

 


Tak príď a zaboduj na detskej improlige

I M P R O V I Z Á K - NOVEMBER 2010

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.