Sutaz o listky do divadla

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie VZKRIESENIE. Podmienky súťaže nájdete v článku.

Vyhraj vstupenky - každý mesiac

Každý mesiac uverejníme na našich stránkach program Mestského divadla v Žiline a vyhlásime súťaž o 2ks vstupeniek na jedno divadelné predstavenie v aktuálnom mesiaci. Podmienky súťaže sú jednoduché - stačí na našom Facebookovom profile zdieľať príspevok.

Súťažná otázka

V mesiaci apríl súťažíme o 2ks vstupeniek na predstavenie VZKRIESENIE. To sa uskutoční 18/04/2019 o 19:00 hod.

Ako vyhrať?  Zdieľajte príspevok na našom facebookovom profile a zapojte sa tak do súťaže. Uzávierka súťaže je 15/04/2019 (v pondelok), kedy vyhlásime výhercu mesiaca apríl.

Program Mestského divadla v Žiline - APRÍL 2019

Program divadla Žilina - 04/2019