súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie

V spolupráci s Mestským divadlom Žilina sme pre Vás pripravili súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie PRACHY! Podmienky súťaže nájdete v článku.

Vyhraj vstupenky

Každý mesiac, uverejňujeme na našich stránkach program Mestského divadla v Žiline. S uverejnením programu zároveň vyhlasujeme súťaž o 2ks vstupeniek na jedno divadelné predstavenie. Podmienky súťaže sú jednoduché - stačí na našom Facebookovom profile zdieľať súťažný príspevok. Ak nemáte facebook - kontaktujte nás mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Súťažná otázka

V mesiaci máj súťažíme o 2ks vstupeniek na predstavenie PRACHY!. To sa uskutoční  14/06/2019 o 19:00 hod.

Ako vyhrať?  Zdieľajte príspevok na našom facebookovom profile a zapojte sa tak do súťaže. Uzávierka súťaže je 11/06/2019 (v pondelok), kedy vyhlásime výhercu mesiaca jún.

Program Mestského divadla v Žiline - JÚN 2019

Program Mestského divadla v Žilina - JÚN 2019