fbpx

Reklama

Bytčan.sk - One Faily SoundOne Family Sound, prvý a zatiaľ jediný bytčiansky soundsystem, ktorý sa venuje predovšetkým Reggae & Dancehallu, mnohým z Vás netreba predstavovať. Zakladateľom, ako aj jediným členom tohto soundu, je Dj Ekop, známy aj ako rezident a zakladateľ party s názvom "Reggae Night".

www.bytcan.sk - SungateV dnešnom dieli predstavovania bytčianských hudobných formácií by so Vám rád predstavil skupinu, krorej hudobná produkcia sa nedá len tak ľahko prehliadnúť. Osobne ma veľmi zaujímalo, čo plánuje do budúcna, ale aj na čo je hrdá a čo ju trápi. Rozhodol som sa preto osloviť jej polovicu jadra Gabrieliusa.

 

www.bytcan.sk - N-GraveScream nám predstavil jedného z účinkujúcich BYtčan show vol.6. Ďalším interpretom, ktorý vystúpi vo svojej pódiovej premiére je ďalšie bytčianske zoskupenie N-GRAVE. Tvorí ho šesť talentovaných hudobníkov a v tomto kratučkom rozhovore poodhalíme niečo z podhubia tejto vychádzajúcej hviezdy. N-GRAVE - podľa názvu úplný nováčik, avšak tváre jednotlivých hudobníkov ste mohli na Bytčianskych (a samozrejme aj iných) pódiách už vidieť. Newiem, Bokom Okolky - tieto dve skupiny a N-GRAVE majú niečo spoločné. Čo, prečo a ako? Čítajte..

www.bytcan.sk - Nobodys PerfectVidel som v Bytči plagáty, že sa chystá koncert v Bristole. Pozerám na názvy kapiel a obe neznáme. Ak ste narazili na rovnaký problém, pomôžem Vám ho aspoň z časti rozlúsknuť. Rád by som predstavil jedného z účinkujúcich, tejto jedinečnej premiéry dvoch nových bytčianskych hudobných zoskupení. Jedná sa vlastne o hudobný projekt, ktorý vraj dlhú dobu odpočíval zimným spánkom. Až nastal ten deň, kedy sa po dlhej zime konečne prebral. A že si chlapci pospali, veď sa vystúpio po neuveriteľných trinástich rokoch!

 

www.bytcan.sk - Na RockstoneFeste bolo počuť strelbu !To je titulok, čo? Ruku na srdce, určite Vás ihneď zaujal. Áno titulok hodný bulváru, článok bulváru neprospievajúci ba priam bulvár zosmiešňujúci.

Asi tak by som v skratke mohol nazvať môj článok, v ktorom by som chcel zosumarizovať tohtoročný Rockstone Fest. Samozrejme titulok som nevybral len tak náhodou, všetko sa budem snažiť v článku vysvetliť.

bytcan.sk - Unicorn V rámci predstavovania BYtčianských hudobných projektov, som sa v dnešnom článku porozprával z členmi hudobného telesa nazvaného Unicorn .

Fucking World Dnes pokračujeme v predstavovaní hudobných telies v rámci Bytčanskej hudobnej scény. V dnešnom článku by som Vám rád bližšie predstavil hudobné "teleso", ktoré patrí k jednému z najstálejších na "Bytčianskej" scéne - kapelu Fucking World.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.