Bytcan.sk - Tenisovy turnaj o pohar primatora mestaV sobotu 27.8.2011 sa konal na antukových dvorcoch v Bytči, už 8.ročník tenisového turnaja vo štvorhre o pohár primátora mesta Bytča. Turnaj organizačne zabezpečoval majiteľ tenisových kurtov v spolupráci s mestom Bytča.Mesto venovalo poháre pre víťazov a po skončení turnaja ich odovzdal víťazom osobne pán primátor Minárčik.

V slnečnom, doslova až tropickom počasí sa ho zúčastnilo14 dvojčlenných družstiev a mohli sme vidieť zápasy s vysokou kvalitatívnou úrovňou.

Nepatria do starého železa

Jednotlivé dvojice sa stretli v troch základných skupinách, odkiaľ sa podľa umiestnenia prebojovalo 8 najlepších družstiev do semifinálovej skupiny. Ďalej sa hralo systémom play-off. Konečné prvé miesto si vybojovala vekovo najstaršia dvojica zo všetkých zúčastnených a dokázali tak mladším ročníkom, že ešte stále majú na čom pracovať a že ešte nepatria do starého železa.

Výsledky semifinále

• Michel P., Masiarik M. - Kubala B., Kubala M. 6:2
  • Skotnický O., Michel M. - Kostelny I., Ftacek J.  6:1

Finále

• Skotnický O., Michel M. - Masiarik M., Michel P.  9:8 (TB 10:8)

Konečné poradie na stupni víťazov

1. SKOTNICKÝ Ondrej, MICHEĽ Miloš
2. MASIARIK Miloš, MICHEĽ Peter
a dve tretie miesta
KUBALA Braňo, KUBALA Michal
FTÁČEK Jozef,KOSTELNÝ Ivan

Poďakovanie

Počas turnaja bol pripravený pre súťažiacich guľáš od majstra kuchára p.Gera, pivo, víno a nealko nápoje. Usporiadateľ turnaja i touto cestou ďakuje Mestu Bytča, ako aj ďalším partnerom za pomoc pri zabezpečení tohoto kvalitne obsadeného a organizačne vydareného športového podujatia.

Účastníci sa už teraz tešia na ďalší ročník turnaja.

Bytcan.sk - tenisový turnaj o primátora mesta
Účastníci turnaja horný rad zľava: Kubala M., Masiarik M., Micheľ P., Micheľ M., Skotnický O., Putirka M., Korduljak, Kostelný I., Ftáček J., p. primátor Minárčik, Skotnický L.,Krcho,Kubala B., v podrepe zľava: Sládek, Ráši B., Skotnický M.
BYtcan.sk - Tenisový turnaj o pohár primátora mesta

Víťazi turnaja  zľava: Raši Ľ., Micheľ M., p. primátor  Minárčik, Skotnický O., Raši B.

BYtcan.sk - Tenisový turnaj o pohár primátora mesta

2. miesto zľava: Masiarik M., p. primátor Minárčik, Micheľ P.., Raši B.

BYtcan.sk - Tenisový turnaj o pohár primátora mesta

3. miesta  zľava: Kubala M., Kostelný I., p. primátor Minárčik, Ftáček J., Kubala B., v podrepe: Raši Ľ.