fbpx

Reklama

Gymnázium Bytča netradičnePretože je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, pozývame vás, milí deviataci a milí piataci, na návštevu našej školy. V týždni od 18. – 22. marca 2013 v čase od 8.00 hod. – 14.00 hod. sú pre vás dvere našej školy a dvere našich tried otvorené dokorán. Pre žiakov piatych ročníkov ZŠ aj v tomto školskom roku bezplatné prípravné kurzy zo slovenského jazyka a literatúry a z matematiky na prijímacie skúšky pre školský rok 2013/2014.

Nenechajte si ujsť príležitosť a príďte sa pozrieť na vyučovacie hodiny, ktoré si môžete sami vybrať. Harmonogram týchto hodín nájdete na našej webovskej stránke www.gymbytca.edupage.org.

Ponúkame vám príležitosť zoznámiť sa s vašimi budúcimi učiteľmi i spolužiakmi, môžete si otestovať svoje vedomosti z matematiky a slovenského jazyka a literatúry v prijímačkách na nečisto a získať komplexné informácie o štúdiu na našej škole. V našej telocvični si v prípade vášho záujmu zahráte basketbal, volejbal, bedminton s gymnazistami alebo si vyskúšate našu posilňovňu či lezeckú stenu. Vystavíme vám aj potvrdenie pre školu o vašej účasti na našom vyučovaní.

Príďte medzi nás a pred prvým vážnym rozhodnutím vo vašom živote zažite atmosféru našej školy, ktorá sa môže stať aj vašou školou.

Prípravné kurzy na Gymnáziu v Bytči

Na základe mnohopočetných požiadaviek rodičov detí zo ZŠ v okrese Bytča organizuje Gymnázium v Bytči pre žiakov piatych ročníkov ZŠ aj v tomto školskom roku bezplatné prípravné kurzy zo slovenského jazyka a literatúry a z matematiky na prijímacie skúšky pre školský rok 2013/2014. Kurzy budú prebiehať prezenčnou i dištančnou formou a ich cieľom je sumarizácia vedomostí frekventantov a precvičenie úloh a tém, ktoré navrhnú samotní účastníci kurzov tak, aby boli schopní úspešne vykonať prijímacie skúšky na našu školu.

Prvé stretnutie sa uskutoční dňa 14.3.2013 o 14.00 hod. Kurzy budú prebiehať každý štvrtok popoludní a budú ukončené záverečným testom dňa 25.4.2013.

Záujem o kurzy je možné nahlásiť telefonicky na č.t. 041/5523589 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne sa priamo dostaviť na prvé stretnutie dňa 14.3.2013. Harmonogram kurzov je zverejnený na našom webovskom sídle www.gymbytca.edupage.org.

Nezanedbateľným výstupom kurzu je aj nadviazanie vzájomného kontaktu účastníkov kurzu medzi sebou i kontaktu s ich budúcimi učiteľmi a spolužiakmi. Radi vám poskytneme tlačivo prihlášky na štúdium, učebný plán pre osemročné štúdium i vzorové ukážky úloh na prijímacie skúšky z predchádzajúcich rokov.

 

Tešíme sa na stretnutia,  Mgr. Helena Školková | foto: stránky školy

You have no rights to post comments

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.