fbpx

Reklama

Génius Bytčianskej kotlinySpomínate si na ruské matriošky? Každá bábika v sebe ukrývala ďalšie a ďalšie, až kým sa neobjavila tá najmenšia, častokrát nie väčšia než fazuľka. Aj dieťa je ako pestrý a dobre zabalený darček, ktorý v sebe ukýva množstvo prekvapení. Má v sebe obrovský potenciál, ktorý sa pod správnym vedením môže naplno rozvinúť...

Génius Bytčianskej kotliny je už tradičným podujatím, ktoré dáva príležitosť žiakom 2. až 5. ročníkov základných škôl objaviť čaro matematiky, rozvíjať svoje logické myslenie, dôvtip a predstavivosť. Možno práve vaše dieťa má vo svojej hlavičke tie správne matematické bunky, ktoré sa potrebujú prejaviť...


Čo by to však bol za malý génius, keby nevynikal aj v iných disciplínach? Preto Gymnázium Bytča v tomto školskom roku rozširuje Génia o nové disciplíny z oblasti prírodných a spoločenských vied. Prezradíme, že deti si zábavnou formou preveria aj svoju šikovnosť, dôvtip , originálne myslenie či praktické zručnosti.


Podujatie sa uskutoční v nasledovných termínoch:

  • matematika - 13. a 27.2.2014
  • prírodoveda - 6.3.2014
  • spoločenské vedy - 20.3.2014

Všetky potrebné informácie budú zverejnené na stránke školy http://www.gymbytca.edupage.sk. Prihlášky na Génia si môžete stiahnuť tiež na stránke školy a zaslať ich elektronicky, poštou alebo priniesť osobne. Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční 3. apríla 2014 v Kultúrnom dome Bytča.

genius-bytcianskej-kotliny

 

Komentárov  

+14 #2 genius 2014-02-19 15:17
Mesto nerobí reklamu pre takéto IQ budúcich voličov podporujúce akcie. Čím sprostejší bytčania budú, tým lepší voliči! Už nikto nikomu neklepne po prstoch- nebude ničomu rozumieť.Tak si poskackajte na námestí a pri podaní ruky pána kráľa si buďte istí, že to je všetko čo Vám, bežným občanom môže dať-prázdnu ruku a ešte prázdnejšie slová :)
Nahlásiť administrátorovi
+12 #1 421 2014-02-17 09:58
Brano dakujem, ze si zverejnil informacie o tomto zaujimavom projekte. Nechapem preco, sa tejto aktivite nerobi vacsia reklama. Prihlasky mali byt odoslane do 11.2 a prve kolo bolo 13.2 t.j. v den kedy si to zverejnil. Mesto nerobi tejto akcii ziadnu reklamu, co je na velku skodu vsetkych deti.
Nahlásiť administrátorovi

You have no rights to post comments

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.