Reklama


Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catslug in /home/html/bytcan.sk/public_html/plugins/content/socialbuttons/socialbuttons.php on line 63

Gesto pre mesto

Raiffeisen bank vyhlásila projekt Gesto pre mesto, v ktorom pomáha projektom na zlepšenie života nás všetkých. So svojim projektom Relaxačná miestnosť sa prihlásila aj ZŠ na Ul. mieru. Zámerom projektu je vytvoriť pre žiakov v priestoroch školy harmonické miesto na relaxáciu, načerpanie nových síl a upokojenie mysle. Priestor by sa využíval pred vyučovaním, počas neho i po vyučovaní v rámci školského klubu. 

Moyzesovú ulicu v Bytči opravia

Moyzesová ulica v Bytči sa konečne dočká svojej opravy. Poslanci MZ schválili na svojom poslednom zastupiteľstve konečné riešenie opravy ulice. Tá dostane nový asfaltový povrch.

Projekt revitalizácie dostal zelenú

Rád by som poďakoval kolegom poslancom za to, že veľkou väčšinou schválili návrh, ktorý som spolu s Braňom Šušolíkom, Braňom Chupekom a Ondrejom Skotnickým predložil na rokovanie mestského zastupiteľstva. Navrhli sme, aby sa z rozpočtu vyčlenilo 10-tisíc eur na vypracovanie projektu revitalizácie zelene v meste. Vrátane výsadby náhradnej zelene za vyrúbané stromy na Komenského ulici.

Poslanec J. Kozák na svojom YT profile uverejnil videozáznam z posledného Mestského zasupiteľstva. Aj vďaka tomu si môžete pozrieť ako prebieha zasadanie, na ktorom poslanci rozhodujú o budúcnosti mesta.

Poslanci v Bytči plat primátorovi neschválili

Poslanci mestského zastupiteľstva na svojom poslednom zasadnutí v minulom roku hlasovali aj o úprave výške platu primátora mesta. Návrh zástupcu primátora mesta, ktorý počítal s dorovnaním výšky jeho platu na úroveň ktorú poberal pri nástupe do funkcie v prvom volebnom období poslanci tesnou väčšinou nakoniec schválili. 

Mestske zastupitelstvo v Bytci

Poslanci Mestského zastupiteľstva v Bytči vo štvrtok (15.12.2016 o 13:00 hod.) zasadnú do svojich poslaneckých lavíc posledný krát v tomto roku. Na svojom poslednom zasadaní budú schvaľovať rozpočet na rok 2017, ale aj riešenie situácie s parkovaním na Námestí SR, dotácie športovým klubom, či odpustenie dane za psa obyvateľom s telesným postihnutím.

Mestské zastupiteľstvo Bytča - ilustračné foto

Poslanci na poslednom Mestskom zastupiteľstve schválili niekoľko pre chod mesta dôležitých Všeobecne záväzných nariadení. Schválený bol medzi inými uzneseniami aj Štatút Mesta Bytča, či VZN o pravidlách času predaja v obchodných prevádzkárňach a času prevádzky služieb na území mesta Bytča a aj VZN o zásadách hospodárenia a nakladania s majetkom mesta Bytča .

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.