Udalosti v týždni od 12.11.2012 do 18.11.2012

Bytcan.sk- Mestská polícia informuje

Hliadka mestskej polície obdržala oznam od operátorky mestskej polície, že pri lávke cez kanál sa pohybuje neznámy pes. Oznam bol preverený, na mieste bol pes odchytený a umiestnení v koterci.

zatúlaný pes

V ozname, ktorý obdržala hliadka Mestskej polície Bytča, oznamovateľka uviedla, že v pohostinstve dochádza k výtržnosti neznámou osobou. Na mieste bolo zistené, že jeden z hostí, ktorému personál odmietol podať alkoholické nápoje, lebo bol už značne podgurážený, prevracal stoličky a jednu hodil po ďalšom hosťovi. Pretože nereagoval na výzvy hliadky mestskej polície, bol za použitia donucovacích prostriedkov zadržaný a odovzdaný hliadke OO PZ Bytča pre podozrenie z trestného činu výtržníctva.

zadržaná osoba

Počas kontroly hádzanárskej tribúny na futbalovom štadióne boli hliadkou mestskej polície zistené v zadnej časti rozbité okná, jedno z nich bolo otvorené a taktiež na oknách boli poškodené kovové mreže, pravdepodobne páčením. Z prednej strany tribúny boli zistené taktiež poškodené kovové mreže, ako aj kovové sitá na oknách a dve okná boli tiež rozbité.

rozbité okno

rozbité okno

Dňa 16.11.2012 bola hliadkou Mestskej polície Bytča prevedená pravidelná akcia na požívanie alkoholických nápojov mladistvými a maloletými osobami v miestnych pohostinstvách + v prímestskej časti Pšurnovice. Počas akcie nebolo zaznamenané žiadne požitie alkoholu mladistvou ani maloletou osobou.

kontrola mladistvých

Zdroj: www.bytca.sk

{jcomments on}

Prečítané: 197
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA