Udalosti v týždni od 14.01.2013 do 20.01.2012

Bytcan.sk- Mestská polícia informujePočas hliadkovania v obci Pšurnovice bolo spozorované, že pod ťarchou snehu sú o telefónne drôty opreté stromy. Na miesto boli privolaný hasiči, ktorý stromy orezali, aby nedošlo k pretrhnutiu telefónneho vedenia.


padnuté stromy
Dňa  16.01.2013 preventisti mestskej polície odprezentovali prednáškurodičom žiakov ZŠ v obci Súľov. Prednáška mala pozitívny ohlas u rodičov aj pedagógov školy a spolupráca medzi Mestskou políciou Bytča a vedením školy bude pokračovať aj v budúcnosti.

prednáška rodičom
V telefonickom ozname, ktorý príslušníci mestskej polícíe obdržali, oznamovateľka uviedla, že v miestnom pohostinstve sa bijú dve osoby. Po preverení oznamu príslušníkmi mestskej polície boli obe osoby vyvedené von. Jedna z osôb bola za použitia donucovacích prostriedkov predvedená na útvar Mestskej polície za účelom podania vysvetlenia k priestupku.

predvedená osoba
Počas hliadkovania na území mesta bola hliadkou mestskej polície spozorovaná skupina mladíkov, ktorí do seba sácali a vzájomne sa napádali. Hliadka mestskej polície okamžite zabránila ďalšiemu narušovaniu verejného poriadku. Jedna osoba bola predvedená na útvar mestskej polície za účelom zistenia totožnosti.

predvedená osoba
Dňa 17.01.2013 v skorých ranných hodinách vypukol v budove bývalej Makyty požiar, počas hasenia mestská polícia v súčinnosti so štátnou políciou zabezpečovala plynulosť cestnej premávky a tiež bol zamedzený prístup nepovolaných osôb k miestu požiaru.

požiar


Zdroj: www.bytca.sk

Prečítané: 245
Autor príspevku
Branislav Šušolík
Branislav Šušolík
Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

0 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Najviac čítané

REKLAMA

Nové na www.bytca.sk

REKLAMA